Základné informácie

Byty Továrenská Malacky - rezidenčná lokalita

1,5 - izbový byt (novostavba)

Úžitková plocha: 38,42 m²

Kúpeľňa s osadenou sanitou

Bezbariérový byt

Vonkajšie parkovanie

Kúrenie - elektrické podlahové kúrenie

Napojenie na dialnicu

Virtuálna obhliadka

Výhody bývania v rezidencii Továrenská

Dispozícia bytu

Vlastné parkovanie

Občianska vybavenosť

Lokalita

Bývajte v urban štýle

Byty Malacky v rezidencii Továrenská predstavujú moderné bývanie v blízkosti centra mesta so skvelou občianskou vybavenosťou. Napriek výmere nepresahujúcej 38,42 m² ponúkajú veľkorysú dispozíciu, ktorá poteší najmä majiteľov, ktorí nemajú čas na udržiavanie nehnuteľnosti. 

Medzi prednosti bývania v urbanistickom štýle patrí zaujímavá lokalita, v ktorej nájdete svoje čaro, ak túžite po neštandardnom type bývania.

Útulné priestory bytov sú rovnako vhodné nielen pre zaneprázdnených dymanických ľudí, ale poslúžia tiež ako štartovacia stanica pre mladé rodiny. 

Nová rezidencia so sebou prináša nekonečný priestor pre kreativitu a je len na vás, ako byt premeníte na vysnívané bývanie. 

Ponuka bytov

Byt je naprojektovaný so zmyslom pre jednoduchosť a detail zároveň. Nájdete v ňom priestannú obývačku so spacím kútom, kúpeľňu, WC a kuchyňu. Inšpirovali sme sa modernými trendmi minimalistického bývania s dôrazom na kvalitu materiálov, praktickosť a energetickú úsporu.

CENA: 59.000 €

Kedy sa môžem nasťahovať?

Lokalita

Rezidenčný projekt Továrenská s rýchlou dostupnosťou centra Malaciek a Bratislavy vzdialenej len 40 km, sa nachádza v industriálnej časti mesta. Lokalita ponúka širokú občiansku vybavenosť a dostupnosť autobusovej a vlakovej dopravy.

Len niekoľko minút od rezidencie nájdete školu, škôlku, zdravotné stredisko, ihriská pre deti a širokú sieť služieb. V rámci mesta môžete využiť možnosti nákupov (Billa, Tesco, Lidl, Kaufland,..).

V okresnom meste Malacky môžete aktívne relaxovať a tráviť voľný čas v prírode, wellness centre, fitness centách alebo na športoviskách. Na svoje si príde každý člen rodiny i vyťažení pracujúci, ktorým lokalita poskytuje množstvo možností na oddych.

Najvýhodnejšie financovanie

3.000 €

po podpise rezervačnej zmluvy

20%

po podpise zmluvy o budúcej zmluve

80%

formou hypotekárneho úveru

Máte záujem o obhliadku?

    Využite možnosť bezplatnej konzulácie ohľadom kúpy nehnuteľnosti

    You don't have permission to register