a

Kariéra

  /    /  Kariéra
Chcete si vybudovať vlastné podnikanie v realitnom biznise?
Vybudujte si vlastné podnikanie v spolupráci so spoločnosťou DeveloX Reality, ktorá vám poskytne svoje expertné znalosti a zastreší vaše podnikateľské aktivity v realitnom biznise. Inšpirujte sa ľuďmi, ktorí dosiahli úspech v budovaní stabilných tímov. Staňte sa súčasťou DeveloX Reality už dnes a urobte prvý krok k pozícii manažéra, ktorý vedie svoj vlastný obchodný tím realitných maklérov.
Ako spolupracujeme?
V DeveloX Reality poskytujeme exkluzívny systém odmeňovania, ktorý vás motivuje k dosahovaniu čoraz lepších výsledkov. Budovaním si obchodnej siete realitných maklérov dokážete neustále znásobovať svoj príjem a posúvať sa po kariérnom rebríku až na tie najvyššie pozície. Každý nový spolupracovník začína na pozícii tipéra, z ktorej sa môže svojou usilovnou prácou dostať až na pozíciu partnera spoločnosti.
a
1
Nápň práce realitného makléra
Realitní makléri DeveloX Reality aktívne vyhľadávajú nehnuteľnosti pre svojich klientov, a taktiež prezentujú ponuku nehnuteľností potenciálnym kupujúcim. Pravidelne sa zúčastňujú na poradách a prispievajú svojimi znalosťami realitného trhu, ktorý neustále sledujú.
a
2
Znalosti a schopnosti
Podmienkou spolupráce s DeveloX Reality je ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou a vodičský preukaz typu B. Veľkou výhodou je perfektná znalosť práce s PC, MS Office a skúsenosti s programom Adobe Photoshop. Realitní makléri však získajú komplexné zaškolenie.
a
3
Ako sa stať maklérom DeveloX Reality?
Radi sa s Vami osobne stretneme na pohovore a prejdeme možnosti spolupráce. Ak spĺňate základné požiadavky a podmienky spolupráce, zašlite nám svoj štrukturovaný životopis na kariera@develox.sk, na základe ktorého budete pozvaní na pracovný pohovor.

Kontaktujte nás

    You don't have permission to register