a

O nás

  /  O nás

O našej práci

Realitná kancelária DeveloX Reality Vám zabezpečuje komplexné poradenstvo v oblasti predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností. Náš skúsený tím pozostáva zo špecialistov v oblasti obchodu, financií, práva, analýzy trhu a marketingu, vďaka čomu Vám prinášame  jedinečný balík služieb pod jednou strechou.

Vašu predstavu o ideálnom bývaní premieňame na skutočnosť prostredníctvom prvotriednych služieb našich realitných maklérov. Špecialisti v oblasti realitného trhu sú pripravení pomôcť Vám s výberom budúceho domova alebo investičnej príležitosti.

O našich hodnotách

Ľudský prístup

Zakladáme si na ľudskosti, pretože veríme, že je základom úspešnej spolupráce. Každá situácia si žiada unikátne riešenie, preto ku klientom pristupujeme individálne.

Nadštandardné služby

Pre zabezpečenie Vašej spokojnosti robíme všetko, čo je v našich silách. Ak je to potrebné, ochotne pracujeme aj počas víkendov a neskorších večerov.

Vysoká odbornosť

Realitní makléri pravidelne prechádzajú preškoleniami, ktorých výstupom sú testy odbornosti. DeveloX Reality garantuje najvyššiu kvalitu poskytovaných služieb.

You don't have permission to register