a

Chcem predať / prenajať

  /  Chcem predať / prenajať
a
a

Nafotenie nehnuteľnosti

Správne nafotená nehnuteľnosť je základom úspešnej prezentácie v online prostredí. Upravené fotografie potenciálnych záujemcov nezavádzajú, ale môžu ich presvedčiť, aby si dohodli termín obhliadky. Počet fotografií záleží od typu Balíka služieb.

a

Propagácia a marketing

Spolu s partnerskou marketingovou agentúrou vypracovávame pre každú nehnuteľnosť marketingovú stratégiu. Vašu nehnuteľnosť inzerujeme okrem realitných portálov aj na na Facebooku a Instagrame. Ponuku komunikujete taktiež vhodným záujemcom z našich databáz.

a
a

Home Staging

Ľudia kupujú nehnuteľnosti, v ktorých sa dobre cítia a vizuálne sa im páčia. Home staging je technika, ktorá pomáha predať Vašu nehnuteľnosť oveľa rýchlejšie potenciálnym záujemcom. Váš domov upravíme pomocou dekorácií a štýlových doplnkov, ktoré na mieste ponecháme až do predaja nehnuteľnosti.

a

Servis a právne poradenstvo

V DeveloX Reality spolupracuje so špičkovými právnikmi v oblasti realitného práva, ktorí sa postarajú o vaše zmluvy a pomôžu vám tiež s overením dokumentov u notára a s bezpečným prevodom financií. Prenechajte nám tiež starosti spojené s prepisom nehnuteľností a podaním dokumentov na príslušných úradoch.

a
a
a

Obhliadky

Obhliadky vykonávajú naši skúsení makléri, ktorí sú odborníkmi v oblasti realít a predaja. Okrem prípravy nehnuteľnosti pred vstupom potenciálnych klientov tiež pripravujú podkladové materiály pre kupujúcich. Klientom poskytujú všetky informácie o ponúkanej nehnuteľnosti a odpovedajú na prípadné otázky.

Pomôžeme Vám s predajom alebo prenájmom nehnuteľnosti

Odošlite nám informácie o Vašej nehnuteľnosti prostredníctvom formulára a my sa Vám ozveme do 48 hodín.


You don't have permission to register