Veľa benefitov na jednom mieste

Najvýhodnejšie ceny

Použité kvalitné materiály

Parčík s detským ihriskom

Občianska vybavenosť

Nové miesto pre Váš život

V projekte „MAGNOLIA VILLAGE-SENEC“ sa jedná o 14 moderných dvojpodlažných rodinných domov v radovej výstavbe, bez podpivničenia s pultovou strechou, obytná plocha cca 107m2. Ponúkané domy strednej veľkostnej kategórie, spĺňajú nároky na komfortné bývanie min. 4-5-člennej rodiny. Interiér ponúka 3 spálne, 2 toalety, dostatok úložného priestoru.

Veľkým plusom domu je veľmi jednoduché technické riešenie. Ďalším plusom je dobré využitie priestoru a priaznivý pomer medzi obostavaným priestorom a úžitkovou plochou. Technická nenáročnosť výstavby a z toho vyplývajúce nízke investičné náklady sú predpokladom úspešnosti tohto domu poskytujúceho príjemné a útulné bývanie.

Vybavenie a zariadenie domu

Plastové okná s posuvmi v dennej časti

Kúpelňa s oknom, s prípravou na vaňu a sprchu

Na terase sa nachádza elektrická zásuvka a voda

Podlahové kúrenie

Samostatná toaleta

Biela maľovka

Príprava na kuchynskú linku

Príprava na krb

Základné informácie

Senec - rezidenčná lokalita smerom na Malý Biel

4 - izbový rodinný dom

Novostavba vo výstavbe (tehla, zateplenie)

Dvojpodlažný rodinný dom

Úžitková plocha: 106,84 m²

Vyhotovenie - holodom

Prestrešená terasa

Parkovanie - 3x vonkajšie priamo pred domom

Kúrenie - elektrické podlahové kúrenie s termostatmi

Pozemok - od 191 m² do 323 m²

Kedy sa môžem nasťahovať?

Lokalita

Nová rezidenčná štvrť s rýchlou dostupnosťou Senca a Bratislavy sa nachádza len 2 km od centra Senca s plnou občianskou vybavenosťou. Samozrejmosťou sú škola, škôlka, zdravotné stredisko, ihriská pre deti, zastávka autobusu, široká sieť služieb, výborná možnosť nákupov (Billa, Jednota, Tesco, Lidl, Kaufland…) a v blízkosti je veľa možností na aktívne trávenie voľného času. Nájdete tu pohodu, relax aj športové vyžitie pre celú rodinu. Voľné chvíle môžete stráviť príjemným relaxom a športovaním v okolí Slnečných jazier, cyklistikou, či golfom v Bernolákove.

Zaujímavosť lokality potvrdzuje ľahká dostupnosť Bratislavy a neďaleký výjazd na diaľnicu na aktívne trávenie voľného času.

Magnolia Village spája v sebe výhody kľudného bývania s polohou len niekoľko kilometrov od hlavného mesta, kam denne jazdia frekventované autobusové spoje. Po dobudovaní chodníka, ktorý spojí Senec a Veľký Biel sa bude dať bezpečne pešo prejsť do centra mesta cca za 10 až 15 min.

Ponuka

Dom je naprojektovaný so zmyslom pre jednoduchosť a detail zároveň. Nájdete v ňom dve detské izby, priestrannú kúpeľňu, WC, spálňu so šatníkom a veľkorysý denný priestor tvoriaci obývaciu miestnosť, kuchyňu a jedáleň. Inšpirovali sme sa modernými trendmi po vizuálnej i technickej stránke, s dôrazom na kvalitu, praktickosť a energetickú úsporu. Projekt uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Financovanie bez stresu

3.000 €

po podpise rezervačnej zmluvy

20%

po podpise zmluvy o budúcej zmluve

80%

formou hypotekárneho úveru

Využite možnosť bezplatnej konzulácie ohľadom kúpy nehnuteľnosti

Dostupné nehnuteľnosti

You don't have permission to register